چرا دوره رایگان خودشناسی تهیه کردیم؟

 خودشناسی ، سنگ بنای اصلی هوش هیجانی انسان است. توانایی نظارت بر احساسات و افکارمان از لحظه به لحظه برای درک بهتر خودمان، در صلح بودن با کسی که هستیم و با مدیریت افکار ، احساسات و رفتارهایمان در زندگی!

علاوه بر این ، افراد دارای شناخت از خود تمایل دارند که آگاهانه عمل کنند (به جای اینکه منفعلانه واکنش نشان دهند)، و سلامتی روانی خوبی دارند و چشم انداز مثبتی از زندگی دارند. آنها همچنین تجربه زندگی بیشتری دارند و احتمالاً دلسوزتر هستند.

حالا ما دوره رایگان خودشناسی را در اختیارتان قرار دادیم تا به صورت قوی‌تر و بهتری زندگی کنید و قرن جدید را با قدرت بیشتری ادامه دهید.

اجازه دهید در ادامه، برخی از دستاوردهای شرکت در این دوره را خدمتتان عرض کنیم:

 دستاورد‌های شرکت در دوره رایگان خودشناسی

با شرکت در دوره رایگان خودشناسی، مزایای زیادی نصیبتان می‌شود. با هم برخی از مزایای خودشناسی و شرکت در دوره رایگان خودشناسی را مرور کنیم:

1. شادی بیشتر

وقتی بتوانید همان‌طور که هستید خودتان را نشان بدهید، احساس شادی بیشتری می‌کنید. شناخت خود یعنی گام برداشتن در مسیر تحقق آرزوهایتان. هر چه بیشتر خود را بشناسید تصویر روشن‌تری از آرزوهایتان به دست می‌آورید.

2. چالش‌های درونی کمتر

وقتی واکنش‌های بیرونی شما با احساسات، ارزش‌ها و باورهای شما تطابق داشته باشند، با تضاد و چالش کمتری مواجه خواهید شد.

3. تصمیم‌گیری بهتر

وقتی خودتان را بهتر بشناسید، انتخاب‌های بهتری در زندگی خواهید داشت، از انتخاب‌های کوچک و شاید بی‌اهمیتی مثل خرید فلان مدل لباس تا تصمیمات بزرگ زندگی مثل انتخاب شریک زندگی. وقتی خودتان را بشناسید، چارچوب‌هایی برای زندگی خود مشخص می‌کنید که می‌توانند در حل مشکلات مهم زندگی راه‌گشا باشند.

4. خودکنترلی

وقتی خودتان را بشناسید، می‌توانید رفتارهایی را که در شما انگیزه ایجاد می‌کنند، شناسایی کنید و بر عادت‌های بد خود غلبه و رفتارها و عادات خوب‌تان را تقویت کنید. در واقع خودشناسی موجب می‌شود تا ارزش‌ها و اهدافی که نیروی اراده‌ی شما را تقویت می‌کنند، بهتر بشناسید.

5. مقاومت در برابر فشارهای اجتماعی

هنگامی که شما ارزش‌ها و اولویت‌های خود را در زندگی مشخص کنید، کمتر تحت تأثیر فشارهای اجتماعی قرار می‌گیرید و کمتر مجبور به انجام کاری می‌شوید که از پذیرش یا انجام آن اکراه دارید.

6. تحمل و درک دیگران

آشنایی با نقاط ضعف و قوت خودتان موجب می‌شود راحت‌تر با دیگران همدردی کنید.

7. شور و نشاط زندگی

شناخت عمیق فرد از خود باعث می‌شود فرد احساس شادی و سرزندگی بیشتری داشته باشد و لذت بیشتری از زندگی خود ببرد.


اگر خودمان را نشناسیم…

خود را نشناخته‌ایم که مسیر درست را پیدا نکرده‌ایم…

خود را نشناخته‌ایم که از خود و زندگی‌مان رضایت خاطر نداریم…

احتمالاً خود را نشناخته‌ایم که ازدواج ناموفقی داشته‌ایم و دائماً در حال دعوا کردن…

خودشناسی نداریم که رویاهایمان که هرگز تحقق نمی یابد…

خودشناسی نداریم که ایده‌های خوبمان در نطفه خفه می شوند…

و در نهایت یک ناتوانی اسرار آمیز از لذت نبردن از زندگی و رضایت نداشتن از آن!


جهت ثبت نام بر روی لینککلیک کنید.