ذهن و بدن

Mind & Body

از {{model.count}}
50,000
60% تخفیف
20,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

راهنمای عملی و بازیگوشانه برای تعادل و نگهداری هماهنگی بدنی و روحی. دنیای مدرن ممکن است بدن را تنها به عنوان یک ماشین که باید به طور منظم ورزش کند نشان دهد. اما بدن به طور شگفت‌انگیزی یک اندام حساس است که در آن بسیاری از دردها و امیدهای ما ذخیره شده و باید آنها را تفسیر و با ظرافت مورد بررسی قرار دهیم. تأثیر بدن بر روح چیزی است که باید بررسی شود زیرا آسان است تمرکز بیشتری بر یکی بیشتر از دیگری داشته باشیم و تعادل حیاتی میان آن دو را نادیده بگیریم.

تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دنیای مدرن ممکن است بدن را تنها به عنوان یک ماشین که باید به طور منظم ورزش کند نشان دهد. اما بدن به طور شگفت‌انگیزی یک اندام حساس است که در آن بسیاری از دردها و امیدهای ما ذخیره شده و باید آنها را تفسیر و با ظرافت مورد بررسی قرار دهیم. تأثیر بدن بر روح چیزی است که باید بررسی شود زیرا آسان است تمرکز بیشتری بر یکی بیشتر از دیگری داشته باشیم و تعادل حیاتی میان آن دو را نادیده بگیریم.

این کتاب حاوی بازتاب‌ها و تمرین‌هایی است که طراحی شده‌اند تا به ما کمک کنند درون هر دو ذهن و بدن به طور هماهنگ‌تر و بالغانه‌تر زندگی کنیم. راهنمایی‌هایی در مورد اینکه چگونه می‌توان ذهن را با تمرینات بدنی که بر منابع واقعی نگرانی‌های ما کار می‌کنند آرام کرد، ارائه می‌دهد. پیشنهاد می‌کند که چگونه می‌توان در مورد بدن کمتر سفت‌گیر و ترسو بود و به آن رخصت داد که به شکلی که شاید به مدت زیادی انجام نداده‌ایم آرام بگیرد. ایده‌هایی در مورد پذیرش شکل و نحوه‌ای که بدن را باید رفتار کرد تا به ذهن کمک کند بهترین ایده‌هایش را ارائه دهد، ارائه می‌دهد. تأثیرات فعالیت‌هایی مانند خواندن ، رقصیدن و هنر همراه با آزادی روح که این فعالیت‌ها می‌توانند ارائه دهند بررسی می‌شود.

این کتابی است، هم نظری و هم عملی، که رابطه ما بین خود فیزیکی و ذهنی ما را بهبود می‌بخشد و به ما امکان می‌دهد مسیری را به سوی زندگی با اعتماد به نفس، خرد و آزادی بیشتر برای خودمان باشیم.

نام کتاب
ذهن و بدن
زبان
انگلیسی
نویسنده
آلن دوباتن
مترجم
-
ناشر چاپی
مدرسه زندگی
سال انتشار
۱۴۰۱
فرمت کتاب
PDF
تعداد صفحات
224
شابک
978-622-5753-15-0
موضوع کتاب
رابطه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...