نحوه قرار گذاشتن

ملاقات و برقراری رابطه با دیگران ممکن است غریبه و خسته‌کننده به نظر برسد، اما یافتن نوع رابطه‌ای که می‌تواند دوام داشته باشد و به شکوفایی زندگی کمک کند، بسیار مهم است. در اینجا یک راهنمای ضروری برای مسائل مرتبط با دوستی‌یابی مدرن وجود دارد که شامل توصیه‌های عملی درباره غذاخوری، نوشیدنی، پوشیدنی و گفتگوها است و با یک نگاه فلسفی به نحوه واقعی کار عشق ترکیب می‌شود.در مورد چه چیزی در قرار صحبت کنیم

اگر قرار آشنایی آزمونی برای موفقیت یک رابطۀ بلندمدت باشد، آنگاه چیزی که واقعاً باید دنبال آن باشیم، درک متقابل از خویشتن‌های عمیق‌ترمان است.
می‌دانیم موفق عمل می‌کنیم اگر در مقطعی، فرد موردنظرمان بگوید که هیچ‌وقت تا این حد با سؤال‌های سنگین و روان‌شناختی روبرو نشده و آیا ما به نوعی روان‌درمانگر در حال آموزش هستیم؟ ...

پایان قرارهای دوستیابی

هر قرار جدید، اگر خوش‌شانس باشیم، ممکن است آخرین قرار باشد، نقطه‌ای که در آن تنش، ناراحتی، ناامیدی و خستگی متوقف می‌شود، لحظه‌ای که شخصی را پیدا می‌کنیم که بالاخره بتوانیم نام او را در وصیت‌نامۀ خود بنویسیم و سی و پنج سال بعد، یک شب بتوانیم با هم از نوۀ اولمان نگهداری کنیم.

دلداری‌های دوستانه

یکی از دردناک‌ترین و در سکوت تحقیرآمیزترین حرف‌ها که شاید با ملایمت و شیرینی در پایان شبی طولانی روی پلۀ خانه و با یک تاکسی منتظر در گوشه‌ای خارج از دید زده شود، پیشنهاد این است که در نهایت احتمالاً بهتر است فقط «دوستان خوب» باقی بمانیم.

تیپ‌های عجیب و غریبی که هنگام قرار ملاقات می بینیم

قرار گذاشتن ما را در معرض طیف وسیع‌تری از افراد نسبت به زمانی که در چارچوب محافظت‌آمیز یک زوجیت زندگی می‌کنیم، قرار می‌دهد. قرار گذاشتن ما را به دریای وسیع بشریت پرتاب می‌کند و برخوردهای ما ممکن است ما را به یک نتیجه‌گیری بزرگ و هوشیارکننده برساند: اینکه انسان‌ها می‌توانند واقعاً بسیار عجیب و غریب باشند

قرارهای خیلی زیاد و قرارهای خیلی کم

برخی از ما هرگز به نقطه‌ای نمی‌رسیم که بتوانیم دست از قرار گذاشتن برداریم. با وجود اینکه با ده‌ها نفر ملاقات می‌کنیم که می‌توانند به روش‌های مختلف قابل‌قبول باشند، اما کسی را پیدا نمی‌کنیم که قوۀ تخیل ما را به طور کامل به کار بیاندازد و کسی که با او بخواهیم به‌طور جدی از دنیای قرار گذاشتن خداحافظی کنیم.

سرمقاله

هیولاهای رسانه ای

هیولاهای رسانه ای

مدرسه زندگی

در تاریخ رسانه‌ها گاهاً اتفاق افتاده است که یک هیولای واقعی پیدا شده است: شاید در دفتر رئیس جمهور، یا در یک لشکر ارتش یا یک زیرزمین حومه شهر. از چنین اکتشافات خارق‌العاده و لرزه‌ای، که ممکن است تعدادشان در هر قرن بیش از انگشتان یک دست نباشد، یک باور عمومی در هر سازمان رسانه‌ای و در ذهن آخرین روزنامه‌نگار مشتاق جا افتاده است: هیولاها در همه جا وجود دارند، در ادارات، خانه‌ها، سالن‌های ورزشی، برج‌های کنترل فرودگاه، سالن‌های عمل و اتاق‌های کابینت.
جدیدترین نوشته‌ها

عشق واقعاً چیست و چرا مهم است

عشق، یکی از مفاهیم بزرگ و عمیق در زندگی است که هر فردی به دنبال آن است. اما چه چیزی عشق را به چنین قدرتی مجذوب می‌کند و چرا برای زندگی ما مهم است؟ در این مقاله، به شرحی جذاب و الهام‌بخش درباره عشق و اهمیت آن می‌پردازیم.

انواع شکست

مواجهه با شکست در زندگی همه‌ی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اما آیا شما می‌دانید که شکست‌ها چندین رنگ و طعم مختلف دارند؟ در این مقاله، به بررسی انواع شکست‌ها می‌پردازیم. از شکست‌های شخصی و عاطفی تا شکست‌های حرفه‌ای و مالی، ما به شما راهنمایی می‌کنیم تا این انواع شکست‌ها را شناسایی و درک کنید.

باید خودم را بکشم؟

این سوال آنقدر تکان دهنده به نظر می‌رسد که حتی در اعماق بدبختی به ندرت تمایل داریم به آن بپردازیم، به ویژه به این دلیل که صداهای محترم اجتماعی ما را تشویق می‌کنند تا چنین سوالی را از ذهن خود بیرون کنیم. به نظر می‌رسد که فقط دیوانه ها به‌طور جدی به چنین عمل ناامیدانه‌ای فکر می‌کنند، چه رسد به انجام آن.